Rörelsessensor som kan placeras separat mot väggen. Du ansluter denna sensor till din lampa så att den tänds när du vill. Sensorn är lutbar och kan användas för att styra avståndet upp till ett maximalt intervall på 10 till 12 meter. Denna rörelsesdetektor har två inställningsalternativ: 1. Tiden kan du ställa in hur länge du vill att lampan ska brännas. Detta kan vara från 10 - 5 sek. till 4-1 minuter 2. LUX, ställ in din konst när sensorn får svara. Så till exempel när skymningen faller, eller bara när det är riktigt mörkt och rörelse upptäcks.
Du har gott om tid att tänka på om du vill returnera din beställning när du handlar hos oss. Vår kundservice har 30 dagar enkla returer, 2 års garanti på alla lampor och bra tillgänglighet till vårt kundserviceteam 5 dagar dagar i veckan.
Returer
Om du inte är nöjd med din beställning så kan du skicka tillbaka den till oss helt gratis. Du har 30 dagar gratis retur och kan returnera en hel, eller delar av en beställning.